KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15307254
nr 1530 7254
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 44. Bildmått: 7x5, yttermått inklusive ram: 20x15 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:03:26
27/3 18:25:36
100 kr
27/3 18:55:22